Doporučujeme:

Moje kamarádka Bohunka tvoří nádherné obrazy pracnou technikou textilní intarzie. Skrývá se za nimi velké množství hodin trpělivé práce. Podívat na její tvorbu se můžete podívat tady obrazy v kostce

Rande s šicím strojem:

přečtěte si tady

 

Občanské sdružení HEDA:

www.hedaos.cz

 


NOVINKY

arr3KurzyDobrý den Hlásím, že látky MAROLI se konečně přestěhovaly do větších prostor (Jihosloslovanská 26)... arr3Pletete? Háčkujete?Pletete? Háčkujete? Máme pro vás novou kategorii, ve které najdete pletací a háčkovací příze. Pro... arr3Najdete nás na FBNajdete nás na FB - Látky Maroli Trutnov. I zde představujeme naše novinky. Můžete zde najít i... arr3Nově v nabídcePro zákaznice, které rády šijí kabelky, peněženky, pouzdra, penály, plenkovníky apod., jsme... arr3Platební terminálOd úterý 25.10. lze v kamenném obchodě platit prostřednictvím platebních karet!... arr3Šicí stroje a overlockyNově jsme pro naše zákazníky připravili šicí stroje a overlocky. Samozřejmostí je předvedení... arr3Nová služba pro naše zákazníky!Poradíme vám on-line. V pravém dolním rohu se vám zobrazuje okénko, kde se můžete zeptat, pokud si... arr3Sleva registrovaným zákazníkůmPokud se zaregistrujete v našem eshopu, dostanete pro váš nákup a pro všechny další nákupy slevu ve... arr3Dárkový poukazNově v nabídce!!!! Dárkový poukaz je řešením dárků pro vaše blízké. Více se dočtete přímo pod volbou... arr3Poštovné ZDARMA při objednávce nad 2000 KčPokud si objednáte zboží nad 2000 Kč, poštovné platíme my!!!... arr3Autorské tiskyPřipravili jsme pro vás novou kategorii látek - originální autorské tisky. Jedná se o sérii látek,...

KONTAKTY

Olga Lešáková - látky MAROLI
prodejna - Jihoslovanská 31, Trutnov
pro korespondenci - Vlčice 80, 542 41 VLČICE
tel: +420 605 545 160
napište nám
olga.lesakova@seznam.cz
otevírací doba: PO - PÁ 9 - 11,30 a 12 - 17

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 26,90 Kč (1,05 EUR)
naše cena 12,90 Kč (0,51 EUR)
naše cena 12,90 Kč (0,51 EUR)

Novinka do knihovničky:


INFORMACE, KURZY
Šití na zakázku

Podle Vašeho přání ušijeme dekorace do Vašeho bytu - polštáře, ubrusy, prostírky, příkrývky, hračky, deky pro děti apod. Zvolte si barevnou kombinaci, společně posoudíme celkové ladění a výsledný návrh realizujeme. Vhodné látky najdete v našem obchůdku. Šijeme z kvalitních českých i zahraničních látek. Ceny dohodou.

Na hadrech závislá....

Přečtěte si krásný článek známé patchworkářky, takhle to má většina z nás: manka píše

Objednávání chybějícího zboží

Pokud máte o nějaké zboží zájem a v objednávce se vám zobrazuje, že "požadované množství není skladem", neváhejte nás kontaktovat. Situaci jsme schopny operativně řešit a zboží okamžitě doobjednat a následně vám ho doručit.

Kurzy patchworku

Kurzy patchworku probíhají průběžně v patchworkové dílně v Trutnově, Jihoslovanská 31.Ideální je skupinka 3-5 zájemkyň. Samozřejmostí je možnost nákupu látek, patchworkových pomůcek, nití i galanterie. Základní kurz se skládá z 10 tříhodinových lekcí, naučíte se šít základy patchworku na stroji i v ruce, sestavíte si sendvič své první jednoduché deky a proquiltujete si ji.

K výuce si přinesete vlastní šicí stroj, běžné šicí potřeby (jehly, nůžky...), s ostatními pomůckami vás seznámím.

Pokud máte o kurz patchworku zájem, přihlaste se prostřednictvím e-mailu: olga.lesakova@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 605 545 160.

Na přání vám připravíme i speciální jednorázové kurzy technikou, která se Vám líbí, ale se kterou si zatím nevíte rady.

Těším se na vás, Olga Lešáková